Nebezpečná volba 1

2. května 2009 v 19:42 | Kreveta |  Nebezpečná volba
Od té doby, co Sakuru trénovala Tsunade Sakura vyrostla. Už to není ta malá holčička, které museli všichni pomáhat. Teď byla jednou z nejlepších ninjů Konohy. Sakura opravdu zesílila a svou silou dokonce předčila Godaime (pátou Hokage = Tsunade xD).
"Sakuro! Sakuro!" je to Ino. Jak ona jí nesnáší! Je strašně nafoukaná a je její hlavní rivalkou, co se Sasukeho týče. "Sakuro, hledá tě Tsunade a chce tě vidět." "Nevíš co mi chce?" "Ne to vážně netušim." Pokrčí Ino rameny a pozoruje Sakuru, jak odchází.
"Tsunade chtěla ste mě vidět?" "Ano Sakuro, posaď se." Nabízí jí židli, kterou růžovláska s ochotou přijímá. "Jistě víš, že Konoha po útoku Akatsuki utrpěla velké škody a ztratila mnoho schopných ninjů." Sakura jen krátce přikívne. "No a nedostatek ninjů způsobil i to, že nemáme peníze, prtotože není nikdo, kdo by mohl plnit mise. No a proto ti teď dávám samostatnou misi. Budeš muset vysledovat Akatsuki a pohlídat je. Kdyby chtěli znovu napadnout Konohu, tak mi to hned ohlásíš. Jasné?" "Ano. Kdy se mám vydat na cestu?" "Hned. Nesmíme ztratit ani minutu. Vem si s sebou jen ty nejdůležitější věci a hned vyraž." Sakura jen kývne a běží domů.
Za pár minut je sbalená. Vzala si s sebou asi tak deset kunajů, pět šurikenů a tři výbušné lístky a samozřejmě něco k jídlu a pití.
Jakmile vyjde z města, skáče v korunách stromů ke svému cíli. Akatsuki byli naposledy viděni asi tak deset, patnáct kilometrů od Konohy, kam teď míří. Měla by tam dorazit asi tak za dvě hodiny, pokud jí nic nezdrží půjde vše podle jejího plánu.
Už se stmívá a Sakura konečně dorazila na své předem určené místo. Slyší něčí hlasy. Plíží se v křoví a vidí Itachihi a Kisameho - členy organizace Akatsuki. Tak je teda našla. Rozhodla se, že se utáboří trochu dál od nich, aby jí náhodou neobjevili. Našla si útulné místo mezi stromy. Kde si rozložila podložku. Zapalovat oheň by bylo moc riskantní, a proto se rozhodne zůstat v té zimě bez něj.
Ráno se Sakura probudila okolo šesté ráno. Vezme si pár kousků chleby, který si přibalila na cestu. Nemůže plítvat jídlem, protože neví jak dlouho jí mise bude trvat. Jde se opatrně kouknout její cíl - Itachi a Kisame,jsou stále na svém místě. Vidí že jsou. ale už se balí, zřejmě nemají v úmyslu se na stejném místě zdržovat nějak dlouho. Pomyslí si a jde si sbalit také.
Málem nestihla jejich odchod. Byli vážně rychle hotoví. Sakura je pronásleduje, ale nepřibližuje se k nim blíže, než je nezbytně nutné.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 22:50 | Reagovat

:-D To umělecké mísení časů mě místy mate, ale v celkové kompozici to ani nepůsobí rušivě...

2 BeRuŠšš BeRuŠšš | 4. dubna 2011 v 21:32 | Reagovat

Jeto krásná povídka =))
a máš krásnej blog =)) :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama