Nebezpečná volba 6

4. května 2009 v 18:38 | Kreveta |  Nebezpečná volba
Ráno se budím zimou. Vzápětí mne ale zahřívá Itachiho krásně teplé tělo. "Už jsi vzhůru?" "Ano," odpovídám mu s úsměvem. Itachiho tvář je ale plná smutku. "Dnes ti začíná mise. Buď na sebe opatrná." "Neboj se o mě. Já budu." A s posledním letmým, ale vášnivým polibkem odcházím.
Nacházím se u velikých ocelových vrat, které vyhlížejí dosti neproniknutelněˇ. Po mém zaťukání se ihned otevřou, ale nikde nikdo není. Se strachem vcházím do potemnělé místnosti. Jakmile vejdu, rozsvěcejí se louče. Asi uprostřed místnosti na mne čeká jakýsi muž. S údivem zjišťuji, že je to Kabuto! "Co chceš?" Oboří se na mě dost neurvalým hlasem. Rozhodnu se pro stejný ton: "Co je ti do toho?" "Hele jestli se chceš někam dostat, dělal a řekni mi co chceš nebo tě zabiju." Zaraženě odpovídám: "Chci mluvit s Orochimarem." "A co mu chceš?" "To tě snad už nemusí zajímat?!" Teď už netrpělivě vykřiknu. Kabuto jen tázavě zvedne obočí a vede mě chodbou do místnosti, kterou osvětluje též jen oheň. "Lorde Orochimaru, někdo by si s vámi rád promluvil." "V pořádku Kabuto, můžeš jít." Ten si mne však ještě jednou nervozně a nedůvěřivě prohlédne a poslušně, avšak s neochotou odchází.
"No tak co by si ráda Sakuro?" Jeho podlézaví ton se mi vůbec nelíbí, ale nesmím ho nějak naštvat, proto odpovídám: "Ráda bych se k tobě přidala." Tuto odpověď podle všeho vůbec nečekal, neboť na mě kouká dost udiveně. "Ty bi ses ke mně chtěla přidat?" Opakuje má slova. "Ano." "Nuže dobrá. Ale proč si se tak najednou rozhodla změnit strany?" ptá se mne trochu podezíravým tonem. "V Konoze mě to už nudilo. Změna je přece život ne?" Tato odpověď mu zřejmě stačí, neboť přivolává Kabuta, aby mne zavedl do mého pokoje a hned mne zaměstnal novou misí. Kabuto mne jako poslušný pejsek zavedl do úsporného pokojíčku, jehož vybavení je pouze postel, stoleček a okno. Nijak dlouho se tu ale nezdržím, protože Kabuto mě hned táhne za sebou, aby mi vysvětlil mou nadcházející misi. "Tvůj úkol je prostý. Několik ANBU z Listové se rozhodlo, že nás bude otravovat. Tvůj úkol je ten, že ty se jich všech do jednoho zbavíš. Zabiješ je. Teď se ukáže, jestli si to, že se k nám přidáš myslela vážně. Já osobně ti totiž nevěřím. Podle mne by Orochimaru měl být opatrnější, co se spojenců týče." No tak sem ještě potřebovala! Pochybnosti! Nemůžu si dovolit, aby mne někdo podezíral, a proto mu jen odseknu: "Mě teda můžeš věřit!" Toto tvrzení ho nechává několik vteřin přimraženého na místě, šokovaného mojí odpovědí. Kabuto opravdu v minulosti byl Orochimarův špeh. Při chuuninské zkoušce našemu týmu sedm hodně pomohl. Samozřejmě jen kvůli tomu, aby se o nás dozvěděl nějaké informace. Kabuto mi už jen popíše místo, kde byli ninjové naposledy spatřeni a dávám se na cestu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 23:13 | Reagovat

*hryže desku u stolu**<-mě můžeš věřit!*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama