Nebezpečná volba 7

16. května 2009 v 12:48 | Kreveta |  Nebezpečná volba
Konečně sem je našla. Zrovna odpočívají. Je jich pět, ale nevypadají nějak zdatně. Vytahuju pět šurikenů a hážu je po nich. Dva to schytali rovnou do hlavy, ale tři uhli. Seskakuju ze stromu a vrhám se na ně. Ještě štěstí, že jsem od kabuta dostala katanu, jinak bych teď asi neměla moc šancí na přežití. Jednoho ANBU rozseknu na půl, další dva čekají, ale ne dlouho. Čekala jsem, že když jsou to ANBU, budou lepší, ale během deseti minut jsem je přemohla. Vracím se tedy zpět k Orochimarovi.
Procházím se lesem, když v tom mne někdo chytne za pas a přitáhne k sobě! Vyjekla bych, kdyby mě nezacpal pusu. Ale vyděšení nepomíjí. Nervy mám napnuté jak struny. Bráním se, ale zkřížil mi ruce za zády a skoro se nemůžu hnout. Užuž si myslím, že je se mnou konec, když v tom mne neznámý útočník políbí! Povoluje stisk a já se ohlížím. Je to Itachi! Ve vzteku mu uštědřuji ránu pěstí, přímo mezi oči. "Au! Sakuro to sem já! Co si myslíš, že děláš?!" "Todle už výckrát nedělej, jinak neskončíš, jenom s timhle." Pomáhám mu na nohy a vztek a strach ze mne rychle vyprchává. Vzájemně si padneme kolem krku, objímáme se a dravě líbáme.
Jsem smutná z toho, že svého miláčka musím opustit po tak krátké chvíli, ale nedá se nic dělat. Orochimarovi by to připadalo asi divné, kdyby jsem byla pryč tak dlouho. Proto se od Itachiho odtahuju a se smutným výrazem na tváři mizím v záplavě růžových, třešňových květů.
"Konečně si tu! Už sem si myslel, že si nezvládla zabít jen pět chabých ANBU." A s výsměšným tonem pokračuje: "Mám pro tebe překvapení." Udělá krok stranou a za ním se ze stínu vynořuje jakási postava. Sasuke! "Odedneška ste se Sasukem v jednoum týmu." Vykuleně na Sasukeho civím. Na jeho znuděnou a povýšenou tvář. Ještě ětěstí, že už Sasukeho nemiluju. Aspoň myslím, že ne...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 23:17 | Reagovat

Páni, ta je úplně megacool drsná! Napětí z toho přímo odkapává!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama