Nebezpečná volba 13 - konec

24. června 2009 v 15:30 | Kreveta |  Nebezpečná volba
Orochimaru už na ně čekal. "Mám pro vás společnou misi. Bude se týkat vašeho drahého přítele. Naruta." Po těch slovech se usmál, ale Sakuru nepříjemně zamrazilo v zádech. Proč se tváří tak šťastně?! "Zorganizuji útok na Konohu. Ale má to jeden drobný problém. Ten devítiocasý spratek má díky Kuibymu poměrně velkou sílu, což by mohl být trochu problém. A váš úkol bude zabít ho. Až se ho zbavíte, pomůžete nám Konohu dobýt, jako by se nic nestalo. Rozumíte?" V Sakuře hrklo. To nemůže! Je načase, aby prozradila, proč tu vlastně původně byla. Ale kdyby mu to řekla teď, zabil by ji a Narutovi by nepomohla. Proto se rozhodla udržet se zatím v tajnosti.
Běželi jsme se Sasukem lesem. Já jsem to už však nevydržela, zastavila jsem a vyhrkla: "Já už dál nemůžu! Nikdy jsem nesloužila Orochimarovi! Ani Akatsukim!" Sasuke se také zastavil a přihlížel, jak se jeho milovaná růžovláska zhroutila na zem. Jak to myslíš, že si nikdy nesloužila Orochimarovi ani Akatsuki?" Zeptal se podezřívavě Sasuke. A tak mu Sakura začala vyprávět celý příběh, už od počáteční mise, kterou jí dala Tsunade.
"Takže ty jsi mi lhala?!" "Ano, ale nechtěla jsem! Já musela!" "Ne stačilo mi to jen říct a já bych to pochopil!" "Ne! Ty by jsi mě nenáviděl! Já tě ale stále miluju!" Sasuke se od ní odtrhl. "Slib mi, že Narutovi neublížíš. Prosím." Sasuke se jen na ní podíval a po stručném: "Možná," seotočil a odešel.
Sakura se cítila strašně. Pořád všem jen lže! I těm, které nejvíc miluje! Rozhodla se proto najít Naruta a ochránit ho, i kdyby jí to stálo život.
Mezitím v Konoze:
"Naruto, já opravdu nevím, proč se Sakura rozhodla přidat k Orochimarovi." "Ale babičko Tsunade! Ona to určitě neudělala dobrovolně! Já to vím! Věřím jí!" "Naruto nesmíš se nechat ovládnout city k ní." "Jak to myslíte?!" "Naruto, nemohla jsem si nevšimnout, jaké city chováš k Sakuře. Ty jí miluješ a to ti brání rozumně uvažovat. Musíš se vzdát těch citů. Prosím, Naruto věř mi. I kdyby byla nějaká šance, že Sakura byla donucena se opravdu přidat k Orochimarovi, je opravdu malá." Tsunade už nechtěla pokračovat. Měla Sakuru ráda. Dokonce jako vlastní dceru. Nemohla překousnout, že by to Sakura opravdu udělala. Byly úplně stejné. Stejně se chovaly, měly stejnou povahu. Je zvláštní, že ona učí Sakuru, která její tolik podobná. Jiraya učí zase naruta, který má také stejné vlastnosti jako on. A Sasuke se také podobá Orochimarovi, který ho učí. Orochimaru, Jiraya a Tsunade jsou legendární trojka saninů. Kdo ví, třeba Sakura, Sasuke a Naruto také jendou budou legendární sanini.

Tsunade vytrhl ze zamyšlení až obrovský výbuch. Podívala se z okna a vyděla obrovského hada, který se pne nad hořící obranou zdí Konohy. Ihned svolala všechny a zahájila protiútok.
Naruto se mezitím dostal do lesa, kde ho čekalo překvapení. "Sasuke?!" "Naruto? Dlouho jsme se neviděli." "Takže ty jsi se rozhodl vrátit zpátky do vesnice?" rozzářil se Naruto. "Nebuď absurdní. Nic takového jsem neudělal. Jsem tu kvůli misi, kterou mi dal Orochimaru. Musím tě zabít."
Nevěřil jsem svým uším. Je tu můj nejlepší přítel. A chce mě zabít?! Sasuke...
Návrat do minulosti:
Sasuke: Promiň Naruto, ale budu tě muset zabít. Musím spřetrhat pouta.
Naruto: Co? Zabít? Jsme nejlepší přátelé!
Sasuke: Právě proto tě musím zabít!
Návrat do minulosti dvě (Sasukeho vzpomínky):
Sasuke: Proč, bratře?!
Itachi: Byla to taková zkouška.
Sasuke: Zkouška, ty jsi zabil všechny kvůli zkoušve?
Itachi: Ano, jeden, ale umřel dřív, abych něco získal...
Sasuke: Takže ty jsi zabil Shisuie Uchihu? Byl to tvůj nejlepší přítel!
Itachi: Ano. A právě proto jsem ho zabil. Získal jsem díky tomu mangekyou sharingan. Žijí tři lidé, kteří ho mohou mít. Jedním z nich jsem já. Ale můžeš ho mít i ty. Nicméně je tu jedna podmínka. Abys měl stejný sharingan jako já, musíš zabít svého nejlepšího přítele.
Konec vzpomínek.
Sakura běžela, jak nejvíc jen mohla. Snad to stihne. Musí! Hledala je všude. Už jí zbývalo jen jedno místo. A tím byl les, do kterého někdy chodili trénovat ještě s Kakashim, ještě když byli team 7. Trojčlený tým. Konečně tam dorazila. Slyšela hlasy. Hlasy Naruta a Sasukeho. Bojovali spolu. Zápas byl zatím nerozhodný. Ale jak ještě dlouho?
Oba mohli použít už jen jednou Chidori nebo Rasengan. Toho si byli oba chlapci vědomi. A oba se pro použití těchto technik rozhodli nyní. Už byli skoro u sebe, už skoro rozdrtili srdce jeden druhému, když v tom...
Růžovláska se na to již nemohla dívat. Vběhla jim oboum do dráhy a tak jí obě techniky zasáhly najednou. Dívku to odmrštilo ke stromu, který se pod náporem rozlomil vejpůl, apotom další a další. Skončila v bezvědomí, s velmi těžkými vnitřními zraněními.
"Sakuro!!!" vykřikli oba chlapci najednou. Zapomněli na nevraživost, na boj a rozeběhli se za svou kamarádkou a láskou.
Sasuke jí pevně obejmul. "Sakuro! Ne Sakuro! To nemůže být pravda! Sakuro!!! Řekni, že si děláš jen legraci! Prosím! Sakuro!! No tak, přece se musíš probrat!" "Sasuke," Naruto nesměle zatáhl Sasukeho za rameno. "Sasuke, musíme ji okamžitě odnést k Tsunade, ta by jí mohla pomoc. Ale rychle."


Sasuke sebral všechny své síly, vzal Sakuru opatrně do náručí a spolu s Narutem se vydal za pátou Hokage.
Cestou však nezaháleli a Naruto, k Sasukeho velkému překvapení, vymyslel dobrý plán, jak by jim mohl Sasuke v boji o Konohu pomoci...
V nemocnici čekali neuvěřitelně dlouho. Po třech hodinách konečně Tsunade vyšla ven na chodbu. Sasuke i Naruto k ní zvedli oči, plně zděšení a strachu o Sakuru. Tsunade tekly slzy hořkosti. "Sakura je ve vážném ohrožení života. Je velká pravděpodobnost, že nepřežije. Zatím jí na živu drží jen přítroje." Oba chlapci za ní cítili vinu. Ale nemohli s tím teď nic udělat. Proto se rozhodli, že budou muset nejdříve ochránit Konohu.
Sasuke udělal přesně to, co mu řekl Naruto. neměl sílu ani chuť odporovat, zvláště potom, co udělal Sakuře. Jak jen mohl?
Chlapec se připojil k Orochimarovi, jako by se nic nestalo a řekl, že Naruto je mrtví. "Výborně. Teď se můžeš přidat k boji." Pronesl potěšeně Orochimaru. "To bohužel nepůjde." "CO?! Co si to říkal?!" "Že to bohužel nepůjde." Na ta slova vytáhl katanu a bodl Orochimara do ramene. Orochimaru to totiž nečekal a nestihl dostatečně rychle zareagovat. Sasuke byl silný. Ale Orochimaru silnější. Nebýt toho, že Sasuke Orochimara zasáhl do ramene, byl by ho Orochimaru už dávno zabil. Takhle ale nemohl. Proto se rozhodl pro ústup. Se slovy: "Neboj se Sasuke, vrátím se. A ty budeš první, koho zabiju!" Po těch slovech zmizel. Sasuke padl vyčerpaný na zem a ztratil vědomí.
Probral se až v nemocnici, kde u něj seděl Naruto. "Konečně si se vzbudil. Nahnal si nám strach. Už jsme si mysleli, že se neprobereš." "Naruto? Kde je Sakura!?" Vyskočil z postele a běžel do jejího pokoje. "Sakuro, prosím prober se. Já vím, že jsem nejblbější idiot na světě. Nechtěl jsem, odpusť mi. Sakuro, nemůžeš odejít. Vždyť já tě miluju." K velkému překvapení obou chlapců, začala růžovláska pomalu otvírat víčka. "Sasuke? Co se stalo?" Sasuke plný radosti Sakuru obejmul a vyprávěl jí vše, co se stalo.
Už nemohl zabít Naruta. Ani nechtěl. Možná by v koutku duše Mangekyou sharingan opravdu chtěl, ale nešlo to. A musel si také přiznat, že Naruto přese všechno byl, a stále zůstává jeho nejlepším přítelem.
"Naruto?" "Ano Sakuro?" "Můžeš prosím na chvíli odejít? Chci být se Sasukem sama." Naruto krátce přikývl a opustil pokoj. "Sakuro, já se omlouvám. Dokážeš mi odpustit?" "Sasuke, nech mě mluvit. Já vím, že opravdu ten sharingan chceš. Muselo tě stát hodně usílí, aby ses mohl pokusit Naruta zabít. Proto ti chci něco dát."
Návrat do minulosti:
Itachi: Sakuro, mohla by si něco za mě dát Sasukemu?
Sakura: Sasukemu? Co? Proč?
Itachi: Musíš mu to dát, až nadejde ten správný čas, protože já už tu nebudu.
Sakura: A co by to mělo být?
Itachi položil Sakuře na čelo své prsty. Dívka cítila palčivou bolest. Musela zavřít oči. Když je otevřela, měla v nich Mangekyou sharingan!
Sakura: Sharingan?
Po těchto slovech ho deaktivovala.
Itachi: Promiň, že to musíš vyřešit ty, ale nikomu jinému nevěřím.
Přikývla.
Itachi: Děkuji.
Konec vzpomínek.
Sakuře se po této vzpomínce dostaly do očí slzy. "Sakuro? Co je, proč pláčeš?" "To nic." A položila Sasukemu na čelo prsty, stejně tak jako to udělal Itachi.
Když Sasuke otevřel oči, zjistil, ža má Mangekyou sharingan. "Sasuke, Itachi mi ho dal, abych ti ho dala. Věděl, že ho zabiješ. Měla jsem ti ho dát, až příde čas." "Sakuro. Ani nevíš, jak..., jak jsem ti vděčný, že jsi mi ho dala. Já..." Už nevěděl jak dál pokračovat, a proto svojí lásku dlouze a vášnivě políbil.


KONEC.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 aja aja | Web | 26. června 2009 v 17:03 | Reagovat

Jasně, ráda spřátelím, co chceš na diplom?

2 aja aja | Web | 28. června 2009 v 7:10 | Reagovat

jj já chci na diplomek Michaela Jacksona

3 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 29. června 2009 v 13:45 | Reagovat

Moc pěknyyyyy :-)

4 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 23:45 | Reagovat

Návraty do minulosti tomu dodaly šmrnc. Einstein popíral absolutno, ale možná prostě jen neměl dostatek informací...

5 JAJA56 JAJA56 | 6. února 2012 v 17:57 | Reagovat

bylo to nádherné :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama