Nebezpečná volba 9

12. června 2009 v 16:55 | Kreveta |  Nebezpečná volba
Rychle jsem se oblékla a upalovala zpátky do pokoje. Už je ráno. Doufám, že to stihnu ještě před rozedněním.
"Konečně," zabouchla jsem za sebou dveře a úlevou vydechla. "Kde jsi byla celou noc?" ozvalo se z potemnělého rohu místnosti. Už zase Sasuke! Byla jsem zaskočená. Nemohl mě s Itachim v noci vidět? Tuhle domněnku jsem okamžitě zahnala do toho nejzažšího koutku v mé mysli. "Co tu děláš? Jsi snad moje chůva nebo co?" "Ne jen aby si věděla, že tě pořád sleduju. Nikdy nevezmu své slovo zpět. To co jsem ti řekl včera večer pořád platí. Tak kde jsi byla?" Jen jsem na sucho polkla. "No nic, teď z tebe asi nic nevytáhnu. Ale pamatuj si, Sakuro, nikdy jsi neuměla dobře lhát a já poznám, když lžeš."
Sakura byla hrozně zmatená. Mohl je vidět? Nebo aspoň vědět, kde v noci byla...a s kým? Myšlenky se jí míhali hlavou, v které jí také právě běžel biják o všem, co se stalo v posledních čtyřiadvacet hodinách. S těimto myšlenkami došla až do hlavního sálu, kde na ní už čekali Orochimaru a Sasuke.
"No konečně si tady!" spustil hned Orochimaru. Vypadal pěkně naštvaný. "Co se děje?" "Co se děje? Ty se někde tady procházíš, přitom máš být na misi a ještě ke všemu ty hajzlové Akatsuki už mě vážně pěkně serou!" Byla jsem v šoku, ale jen chvíli, protože Orochimaru po chvíli pokračoval, teď už s klidným hlasem. Zvláštní jak jsou někteří lidé náladoví, pomyslela si Sakura a poslouchala Orochimara. "Takže ty Sasuke půjdeš po Kisamovi a Sakuro, ty po Sasorim. Je vám všechno jasné?" "Ano," odpověděli oba nastejně. "Tak jděte!" Sasuke a Sakura vyrazili každý na opačnou stranu.
Po pár kilometrech Sakuro opravdu narazila na Sasoriho, přesně jak jim popsal Orochimaru. Ale vypadá to, že na ní Sasori už čekal. "Myslel jsem, že Orochimaru pošle někoho dospělího a zkušenýho, ne ňáký malý dítě a ještě ke všemu holku." Sakura tomu nevěnovala pozornost. Byla na to zvyklá. Většina ninjů si zakládá svojí taktiku právě na zastrašování svých protivníků. Ale tenhle nevypadal, že by jí chtěl zastrašit. Spíš to jen konstatoval a to právě Sakuře nahánělo největší strach. Jak může být tak sebejistý?...
Po urputném boji Sakura Sasoriho nakonec přece jen zabila. Ale skončila špatně také ona. Ještě než definitivně skonal jí totiž probodl katanou skrz na skrz, tudíž její zranění nebyly malé...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 23:23 | Reagovat

Vertikálně nebo horizontálně? ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama