Sakuřina volba 1

23. července 2009 v 14:06 | Kreveta |  Sakuřina volba
*Vzpomínky:*

Před třemi lety (Sakuře bylo patnáct):

Sakura nikdy neměla moc ráda tu zatuchlou vesničku - Konohu. Jediní lidé, které v ní měla ráda byli: Sasuke, za kterým jako malá pořád lezla a obdivovala ho, ale v současné době ho brala jako kamaráda, Naruto, který byl její nejlepší přítel a skoro jako bratr a Tsunade, díky které má nadlidskou sílu a porazila sama nejednoho sebelepšího nepřítele.
Sakura v sobě měla vždy dobrou a zlou stránku. Všichni si o ní vždy mysleli, že je to usměvavá, malá, růžovlasá holčička, ale opak byl pravdou. Byla to jen přetvářka. Ale koho by bavilo celý život se přetvařovat, být odstrkován svou jedinou láskou a nemýt žádnou autoritu? Tréninkem u Tsunade se vše ale vydralo na povrch. Sakura se čím dál méně kontrolovala a čím dál více vybuchovala. Všichni si mysleli, že je to jen přechodné období, ale to se hluboce mýlili. Sakuru čím dál více zajímala druhá strana - Orochimaru nebo Akatsuki.
Vrchol všeho byla smrt jejích rodičů:
Jednu poklidnou, letní noc se do vesnice proplížil Sasori a krutě a bolestivě zabil Sakuřiny rodiče. Tým 7 - Sakura, Sasuke, Naruto a Kakashi ho pronásledovali. Sasori se tenkrát dostal šťastně za hranice Konohy a tým 7 za ním nemohl dostat, protože by porušili mírovou smlouvu. Už to nebylo území Konohy, tak na něj nemohla ani Hokage - Tsunade. To byla pro Sakuru poslední kapka. Slíbila Sasorimu krutou a bolestnou pomstu a příští noci se sbalila a odešla z Konohy. Protože Sasori patřil k Akatsuki, nechtělo se jí přidat se k nim, a proto vyhrála Orochimarova strana. Svému již bývalému týmu napsala papírek, že se s nimi loučí, ale ať ji nehledají.
Sasuke a hlavně Naruto to tak nechtěli nechat a proto se za ní vypravovali, co nejčastěji to šlo, ale nikdy ji nenašli, ani náznak, že ještě žije nebo kteroukoliv jinou stopu. Celé tři roky jí hledali, a stále hledají.
Sakura se naproti tomu měla u Orochimara dobře. Hodně zesílila a patřila k nejsilnějším Orochimarovým ninjům. Už dávnou zabila Sasoriho, tak jak si slíbila, ale procházka růžovou alejí to pro něj zrovna nebyla... Pro Sakuru byla hračka ho zabít. Za celou dobu si na své přátele z Konohy vzpomněla jen mizivě.
*Konec vzpomínek.*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 aja....SB,co tě mocinky LoWiSkUjE aja....SB,co tě mocinky LoWiSkUjE | Web | 31. července 2009 v 18:36 | Reagovat

"HEZKÉ VZPOMÍNÁNÍ" chudák Saky, jen se mi zdá, že si ji přidělila Sasukeho minulost.
Jisté bodobnosti tam jsou ,když byl Sasí malý byl celkem v pohodě od té doby co mu Itachi zabil rodiče je z něj kruťas a Oroušův poskok :-D ale každopádně to zní zajímavě :-)

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 15. ledna 2011 v 18:32 | Reagovat

Zajímavý :-)

3 Tinka Tinka | 20. února 2011 v 22:19 | Reagovat

:-D Úžasné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama