Prosinec 2009

Od Žabajzny :)

31. prosince 2009 v 12:59 | Kreveta |  Diplomky
takže diplomek k Novému roku od Žabajzny:

kuju moooc je krásný! :)

Diplomky k Novému roku :)

31. prosince 2009 v 12:46 | Kreveta |  Diplomky
Tak sem vám všem udělala diplomky má esBénka :)
Více pod perexem ;)

New dess

30. prosince 2009 v 21:52 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Zřejmě ste si asik všimli že mám novej dess. Je od Christine Lost a je úpa úžasnej!!! Moooc vážně moooc ti děkuju!!
Mám tu pro tebe diplík...un...aspoň pokus o něj... :)

Tak a další hrůzy :) un

29. prosince 2009 v 10:39 | Kreveta |  Moje kreslení
Vim...je to hrůza un...
tak perex :)

Na to se radši ani nedívej

29. prosince 2009 v 10:34 | Kreveta |  Moje kreslení
Perex :)

Objednej si :)

25. prosince 2009 v 11:51 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Tak lidi...k Vánocům jsem dostalatablet ouuu jak já sem ráda
Tak k věci, páč se nudim a páč mám právě (pravděpodobně mi vydrží ještě hodně dlooouuuho) doboru náladu, tak jsem se rozhodla, že budu kreslit postavy. Kdyby ste chtěli, tak napište do komentíků :)

1. barva očí, vlasů, pleti, případně oblečení, coko¨li co vás ještě napadne :)
2. pohlaví (holka/kluk)
3. jestli to má být jenom obličej nebo po pás či celé tělo :)
4. popiš oblečení (pokud ho chceš) :)
5. spešl přání nebo dodatky k tomu, co jsem zapomněla uvést a podobně :)
6. délka vlasů
Tak objednávejte

Vaše Krevetka v eufórii Vánoc :)

Pro vás:

Pro Stargate :)Šťastné a veselé Vánoce!!

23. prosince 2009 v 17:02 | Kreveta |  Diplomky
Všem vám přeji veselé Vánoce, spoustu dárečků, štěstí, zdraví a ať se vám vše daří :)

Pro mě od Žabajzny

23. prosince 2009 v 15:28 | Kreveta |  Diplomky
Tak toto jsem dostala od Žabajzny :) kuju! :)

Oznámko

22. prosince 2009 v 16:14 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Mno...přemýšlela jsem a rozhodla se, že asi přestanu psát tu povídku z Naruto mangy. Nikdo to nečte a mě to pak ani nějak nebaví. Já radši vymyslim něco sama...většinou to ale dopadne katastrofálně, ale to asik všichni víte :)

To asi ani nepotřebuje komentář... :)

22. prosince 2009 v 16:11 | Kreveta |  Obrázky
Ano...jsem našla v časopise doma...při úklidu...a to sem ani nevěděla že nějaký časopisy doma ještě mám :) Je to trochu...no však uvidíte :) Perex :)

Kdo jsem?

20. prosince 2009 v 18:14 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Takže...dělala jsem si test jakej kluk jsem z Naruta - test jsem našla u Christine Lost na blogu :) - a vyšel mi Sasík :)


Test si můžete udělat TADY! :)

Ztracené srdce 2

19. prosince 2009 v 16:24 | Kreveta |  Ztracené srdce
Měsíce se vlekly a bylo to stále stejné. Po císařově společnosti mne Orochimaru doprovázel do pokoje. Byla jsem nešťastná a každý veče jsem v pokoji brečela. Císařovi jsem se ale zamlouvala a byla jsem proto jmenována jeho hlavní konkubínou. To na ostatní zapůsobilo. Já ale věděla, že to budou jen delší chvilky strávené v císařově společnosti.

"Pojď sem." ukázal černovlásek na místo před sebou. Já k němu jako poslušný pejsek přišla. Začal mne hladit po celém těle. Cítila jsem jeho žhavé dotyky.
"Proč si vždy voláte jen mě?" zarazil se. Pustil mne.
"Asi proto, že jsi tu nejhezčí, jestli chceš slyšet tohle."
"Ne, já myslím pravý důvod."
"Pravý důvod? Jak to jako myslíš? Žádný jiný důvod není. A teď pojď sem. Potřebuju se nějak odreagovat."
"Mohl byste si někdy také zavolat mojí sestřenku Ino?" nejistě jsemse zeptala. On jen pokrčil rameny a dal ji přivézt. Byla nejistá. Pořád po mne pokukoval. Pomáhala jsem jí a byla jí předlohou. Ona po mne vše opakovala. Musím uznat, že noc ve třech byla velice zvláštní, ale netroufám si říci, že byla špatná. Císařovi se Ino, jakmile nabrala sebevědomí, začala zamlouvat. Volal si ji častěji než mne. A já měla divný posit. Uvnitř sebe jsem cítila něco, co se mi z hlouby duše příčilo. Začínala jsem na Ino žárlit a ona to poznala. Užívala si to.

Jednou si mne císař znovu zavolal. Řekl, že si potřebuje ověřit, co bych pro něj dokázala udělat. V rohu místnosti stál Orochimaru, se svým ďábelským úsměvem. Koukala jsem na něj. Orochimaru přešel blíž a políbil mne. Tak tohle je ta zkouška. Cítila jsem se poníženě jako nikdy předtím. Císař si stoupl za mne a začal mi laskat ňadra. Oba muži postupovali dále po mém těle a postupně ze mne strhávali oblečení, až jsme skončili na posteli. Císař byl pode mnou a Orochiamru nade mnou. Nejdříve do mne vnikl císař. Po chvíli se k němu přidal i Orochimaru. Bolelo to. Křičela jsem. Ale nic nepomohlo. Oba byli unášeni sladkou vášní, že moje nešťastné vzlyky, steny a nářky neslyšeli...nebo snad nechtěli? Ať už to bylo jak koli, přesvědčila jsem se, že tohle ještě zdaleka není konec. Po chvíli se k nám přidali různí chlápkové, kteří před náma stáli a sledovali naši hru a dělali si "to" při tom. Cítila jsem se znechuceně, poníženě, zneužitě.

Po několika hodinách naštěstí ale všichni odešli, až na císaře, který pode mnou zůstal "ještě zasunut" (nevim jak to napsat :D) ležet. Ve stejné pozici byl i Orochimaru, s tím rozdílem, že se zhroutil na mne.

Jestli si myslíte, že to byla zkouška jen na jednu noc, tak to se mýlíte. Podobných souloží jsem se dočkala jseště několikrát.

Po pár měsících "věrné služby" mi císař začal důvěřovat a dovoloval mi radit mu a nahlížet do soukromých spisů a dokumentů.

Nevím jak je to možné, ale začala jsem ho mít ráda.
Při souloži jsem nedokázala zadržet slastný sten: "Sasuke."
Zarazil se. Tázavě se na mě podíval.
"O-omlouvám se. Nevím proč, já jen..." políbil mne.
"Už mlč. Líbí se mi to. Nepřestávej."
"Sasuke..." přitáhla jsem si ho k sobě blíž a vjela mu rukama do jeho uhlově černých vlasů...


Vím, že je to úchylné, ale komu se to nelíbí, tak to číst nemusí.... pls komenty :)

Prosím!!

19. prosince 2009 v 12:55 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Hlásněte pro mě prosím tad: http://rini-takashi.blog.cz/0912/2-kolo-sonp je to druhé kolo a zase jsem tam jako Blood wish :)

Moje vlastní videjko

18. prosince 2009 v 21:08 | Kreveta |  Videjka
Toto je moje vlastní videjko, které jsem dělala, když jsme měli chřipkový prázdniny. No, nuda je nuda :D Snad se líbí :D


Ztracené srdce 1

18. prosince 2009 v 20:18 | Kreveta |  Ztracené srdce
Stále tomu nemohu uvěřit, že jsem se dostala až sem. Jsem v paláci našeho císaře. Je to pohledný mladý muž, ale když nás jeho matka - Tsunade-sama, vybírala, nezdál se být z toho nějak zvlášť nadšený. Do paláce jsem byla pozvána já i s mojí nejmilejší sestřenkou - Ino. Je to pro nás obě obrovská podsta, že jsme sem mohly vkročit a dokonce se stát konkubínami našeho císaře. Ino se ale stále bojí. Vždy byla nesmělá. Stydí se.
"Haruno Sakura! Císař by si tě přál vidět!"
"Moment, nejdřív se musím nalíčit."
"Chce tě vidět hned! Nebude na tebe čekat!"
Na to jsem nic neřekla. Maminka mi vždy kladla na srdce, abych před muži vypadala dobře a upraveně. Toto je moje příležitost, jak se zalíbit císaři."

Po dobré hodině jsem byla hotova a již jsem klečela na studené mramorové podlaze před císařem a jeho společníky. Císař se mi vysloveně vysmíval. Očividně to byl nápad jeho matky, aby si mě sem pozval.
"Hm, takže ty jsi ta nová konkubína? Patříš také z těch lůzných rodin?"
"Ne, pane, můj strýček, u kterého jsem žila byl zámožný muž."
"Nemluv, dokavaď tě muž nevyzve! To nevíš?! A potom, i tak je neslušné mluvit ve společnosti mužů!" pronesl Orochimaru, který se z mého utrpení doslova radoval.
Já jen sklopila zrak. Celý večer se mi všichni muži, už podnapilí a v náladě z toho, že císaře obírali v pockeru o tolik peněz, dobírali. Stále se mi vysmívali. Ale já byla statečná a slzy jsem zadržela hluboko v sobě.

Konečně odešli. Císař mne zvedl ze země a posadil si mne na klín. ON byl již zkušený "souložník" (nevim jak to nazvat :D), protože snad každý večer vymetával různé pochybné hospody s Orochimarem.
"Už si s někým spala?" zeptal se mne přímo.
"Ne, ještě ne, jinak bych se přeci nemohla stát vaší konkubínou." špitla jse.
"Pravda," pousmál se, vzal mi ruku a položil si jí na svoje mužství.
Začala jsem se červenat. On si toho všiml a byl ještě více potěšen. Usmíval se.
Začal mne líbat na krku a vyslékat z šatů, až jsme na posteli byli úplně nazí. Pomalu do mne vnikl. Cítila jsem slast. Obrovskou slast, jako nikdy předtím. Jakmile došel vrcholu, usnul. Zůstala jsem tam ležet vedle něho až do rána.
Jakmile se probudil, chtěl se milovat znovu. Nezamlouvalo se mi to, ale neměla jsem na výběr. Ohradit se nebo odmítnout, by znamenalo smrt.
Tentokrát naše soulož nebyla ale tak něžná. Byl hrubý. Bolelo to. Slzy mi stékali po tvářích a rozmazávaly make-up. On si jich však nevšímal a soustředil se jen a pouze na sebe.

Jakmile došel vrcholu, musela jsem se rychle oblíknout a jít se stážemi do pokoje. Cestou nás potkal Orochimaru.
"Nechte jí být. Nemusíte jí doprovázet. Jděte. Postarám se o ní." jeho tón se mi ani v nejmenším nezamlouval. Ale musela jsem jít. On mne zatáhl do nejbližšího pokoje a strhl ze mne oblečení. V očích mu zářili plamínky touhy. Začal mne líbat, abych nemohla křičet a ještě hruběji než císař, pokud to tedy bylo ještě možné, do mne vnikl. Nepřestávala jsem brečet. Nemohla jsem ale také nic říct, protože jinak by mi hrozila také smrt, protože jsem byla císaři nevěrná. On mne poté přiměl se obléci a odvedl do pokoje se slovy:
"Já se vrátím."

Ztracené srdce - recenze

18. prosince 2009 v 19:50 | Kreveta |  Ztracené srdce
Takže lidi mám nápad na novou povídku. Bude z 18. - 19. století....zhruba tak nějak bude z Japonska a je to o císařích a tak. Samozřejmě je to manga :D Co byste ode mě taky jiného čekali? :D Není to z ninja světa. :D (u mě je to divné že? :D)

Postavy:

Sasuke Uchiha: Císař, děvkař :D
Itachi Uchiha: bratr Sasukeho, jeho rádce

Sakura Haruno: Sasukeho hlavní konkubína, sestřenka Iny
Ino Yamanaka: konkubína Sasukeho, Sakury sestřenka

Naruto Uzumaki: je zamilovaný do Sakury, je to její pomocník a rádce :DTsunade: císařovna, matka SasukehoOrochimaru: Sasukeho rádce, přeje mu smrt, aby se mohl stát císařem on sám, vodí ho do různých byrů...mno....bordelů :D aby se ho nějak zbavil :D

Vzpomínky stále bolí 3

15. prosince 2009 v 20:10 | Kreveta |  Vzpomínky stále bolí
Mezitím v Konoze:
"Tsunade, Madara vyhlásil 4. světovou válku ninjů. Nemáme dostatek sil, abychom se ubránili." Žena se zamyšleně obrátila k oknu. Už jí neviděla tak dlouho. Byla skoro jako její dcera. A potom, té noci, se všechno rozpadlo...Chtěla jí znovu vidět. Ale už o ní neslyšela spousty let...jak je to vlastně dlouho? Čtyři, pět let?
"Pokud ovšem někoho, kdo by byl ochoten nám pomoci neznáte." Pokračovala růžovlasá dívka.
"Znám, ale dlouho jsem ji neviděla..."
"Jak to myslíte?"
"Už není v Konoze..."
Dívka zvedla jedno obočí na důkaz nepochopení.
"Jak to myslíte?"
"Když jí bylo deset tak jí vyvraždili klan, nechala mi tu její mladší sestru a sama odešla za Orochimarem a už jsem o ní nic neslyšela," na prázdno polkla, "a možná je už dávno mrtvá."
"To je mi líto."
"Nemusí, neznalas jí."
"Říkáte, že tu má sestru?"
"Ano, ale ta o ní taky nic neví. Aspoň myslím."
Sakura přikývla a odešla. Chtěla ji nechat samotnou. Vypadala smutně... Ale hlavně si chtěla ověřit co o té holce ví její vlastní sestra. V katastru si našla, jak se jmenuje...Tara Hitarashi...

Asi třinástiletá dívka se šourá pomalým krokem ke dveřím, ještě je unavená z tréninku... Otevřela je a na prahu stála dívka s krátkými růžovými vlasy.
"Co chceš?"
Růžovláska tohle chování nečekala, ale vyvézt z míry se nedala.
"Jdu si s tebou promluvit. O tvé sestře, Kiře."
Dívku to zaskočilo...Vyzvala jí ať jde dál a začala povídat...

Sakura se v podstatě nic nového nedověděla, jen že jí Kira navštívila naposledy před třemi lety. Chtěla ji najít. Mohla by vesnici pomoct. Oni jsou slabí, a když si Tsunade myslí, že ta holka by je ochránila, bude jí muset věřit...

V lese:

Černovlasá dívka utíká lesem. Směrem ke své rodné vesnici. Nechtělo se jí tam, ale musela se naposledy rozloučit se svojí sestrou...
Trvalo jí asi jen půl hodiny než tam doběhla. Našla správný dům a vyskočila na balkon, kudy se potichu dostala až do domu...


Komenty prosím :D

Gomík!

13. prosince 2009 v 17:27 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Vážně se omlouvám lidičky. Vim, slíbila jsem, že tu o víkendu přibude novej dílek povídky, ale já to vůbec nestíhám :'( Bože ta škola je vážně nesnesitelná... :(
Vážně velkej gomík lidičky...
Budu se snažit sem hodit povídku přes tejden...ale nic neslibuju...ale nějak si ty věci zařídim tak, aby mi vyšel časík na povídku ju?
Arigato všem :)

Marek Ztracený - Něco končí

13. prosince 2009 v 17:22 | Kreveta |  Videjka

Stop zabíjení!

13. prosince 2009 v 15:48 | Kreveta |  To co nikdo nečte...aneb oznamy a moje kecy
Každý rok je v Jižní Koreji zabito více než 2 miliony psů. To znamená, že každý den je uškrceno, ubito či usmrceno elektrošoky více než 5 000 psů kvůli masu. United Dogs and Cats spolu s místní organizací Korea Animal Rights Advocates (KARA) proto spustily petici, v níž požadují zákaz veškeré produkce psího masa. Potřebují získat aspoň 1 milion podpisů. Poté petici předají úředníkům v Soulu. Stačí vyplnit jméno, e-mail, vybrat stát, ze kterého pocházíte, a stisknout "Sign the petition". Zabere Vám to jen několik vteřin. V současné době petici podepsalo přes 295 000 lidí z celého světa. "Podepsat se" můžete TADY!

Prosím vás všechny (ať už jste má sbénka či ne) dejte si to na svou vebovou stránku... blog... webgarden a tak...