Love Game 15

11. prosince 2010 v 22:31 | Krevetka |  Love GamePerex :)

Narutovi už docházela trpělivost. Běželi už skoro tři hodiny, ale ještě nenarazili na nic podezřelého. Kakashi si všiml Narutova nabručeného obličeje a chtěl ho nějak povzbudit:
"Naruto, jsou to profesionálové. Oni nezanechávají stopy jen tak všem na odiv. Navíc, pochybuju, že by se tu zdržovali nějak závratně dlouho. Přece jen je to blízko Konohy a oni jsou hledaný. Takže…"
"Jo, jo, chápu Kakashi - Sensei. Jen by mě zajímalo, proč na takovouhle lehoučkou misi neposlala báby Tsunade někoho jinýho. Vždyť tohle by zvládli i malí mrňousové."
"Naruto, přestaň si stěžovat. Buď rád, že nemusíš na nic myslet, jen sledovat okolí," přidala se do rozhovoru Sakura.
Dál už se o ničem nebavili, jen znuděně hledali jakékoli stopy. Ani je nepřekvapilo, že když se večer chystali k odpočinku, nic nenašli.
"Zbytečné." Odfrkl si Naruto.
"Už jsme se o tom snad bavili ne?" Ozvala se naštvaná Sakura.
"Nechte toho vy dva. Mě by spíš zajímalo, kdo si vezme hlídku?" Protáhl se Kakashi.
"No, tak já určitě ne. Jsem úplně vyřízená."
"Fajn, takže to zbyde na mě," povzdechl si modrooký blonďáček a vytáhl si deku.
Na to nikdo nic nenamítal a zalezli do spacáků.
Narutem třásla zima. Nemohli si rozdělat ani oheň, protože by mohli na sebe svého potencionálního nepřítele upozornit. Byl sice podzim a blížila se zima, ale na tuhle roční dobu bylo nezvykle chladno. Blondáček si přitáhl deku blíže k tělu. Najednou zaslechl praskot větviček. Mohlo to být zvíře, ale na nějakou veverku nebo lišku to bylo moc pomalé. Vyskočil s kunaiem v ruce a rozhlížel se po okolí. V tom ho ale někdo uhodil do zátylku a on upadl v bezvědomí na zem.

"Sasuke-kun!" černovlásek se rychle otočil. Stál za ním jeho bývalý přítel Mizuki. Vždy v dobré náladě. Takový mazlíček do postele, pomyslel si Sasuke. Avšak musel uznat, že byl neodolatelný: Jeho světle modré oči, skoro šedé, připomínaly dvě čiré studánky. Sasuke měl někdy pocit, že ho propalují a vidí mu až na dno jeho černé duše. Mizukiho vlasy byly sněžně bílé. Byl to přesný černovláskův opak - milý, něžný, roztomilý.
"Hrozně jsi mi chyběl!" vrhl se mu do náručí Mizuki. Černovlásek byl v rozpacích, ale nedal na sobě nic znát a jeho objetí opětoval. Zůstalo však jen u objetí - Mizuki vždy respektoval Sasukeho - dokázal vycítit jeho současnou náladu a řídit se podle ní.
"Mizuki, co ty tu děláš?" odtáhl se od něj Sasuke.
"To bych se spíš měl ptát já tebe ne?" usmál se Mizuki. Černovlásek jen pokrčil rameny a pokračoval dál ztemnělou chodbou.
"Cože jsi tak zamlklý Sasuke?" zasmál se znovu Mizuki.
"Nevím, co mám dělat. Víš, je tu jeden člověk, kterého mám moc rád, ale zřejmě jsem mu teď zlomil srdce, i když tohle všechno dělám pro něj. Nejhorší na tom je, že on se to nikdy nesmí dozvědět..." Odmlčel se Sasuke a pozoroval pozvolně se měnící výraz svého přítele.
"Víš, Sasuke, jakože tě znám už docela dlouho, tak tohle je jediná procítěná věta cos mi kdy řekl. Škoda jen, že se netýká mě," posmutněl, ale vzápětí hned pokračoval. "Ten kluk má obrovský štěstí, že si tě našel. Pokud tě má opravdu rád... Pokud tě miluje, tak tvé chování pochopí."
Sasuke se pozorně zadíval do očí chlapce kráčejícího vedle něj. Už dlouho si neměl s kým popovídat a Mizuki je patrně jediná osoba, která ho chápe. Ani nevěděl jak, ale uchopil ho za paži a přirazil ke zdi.
"S-Sasuke-kun?" vyrazil ze sebe zmatený Mizuki. Nic víc ani říct nestačil, protože Sasukeho jazyk už dravě prohledával každý kout jeho úst. Kmital ze strany na stranu, a tak netrvalo dlouho a Mizuki se ochotně zapojil taky. Jakmile Sasuke spatřil pozitivní reakci ze strany svého přítele, zatlačil ho ještě víc do zdi, pokud to tedy ještě šlo, a strčil mu své koleno mezi nohy. Mizuki vzrušeně vzdychl a začal černovláskovi stahovat košili, který se od něj jemně odtáhnul a hledal nejbližší volný pokoj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ája *SB* Ája *SB* | E-mail | Web | 12. prosince 2010 v 10:27 | Reagovat

Já tu povídku miluju, ale to ty stejně víš :D.Tenhle díl se mi strááááááááááášně moc líbil.Já tak nesnáším, když je Naruto nevěrný Sasukemu, ale miluju, když je Sasuke nevěrný Narutovi :D.Já chci hned další dílek, mno nic, budu trpělivě vyčkávat(no dobře, trpělivost není moje silná stránka XD), tak se aspoň budu těšit-strááášně moc těšit na další díleček

2 marketa251996 marketa251996 | Web | 12. prosince 2010 v 13:46 | Reagovat

Wow... :-D Já yaoi moc nemusim a vůbec nevim, proč si to vždycky stejně přečtu :-D Jo je to hezký :-D

3 Michiko Michiko | Web | 12. prosince 2010 v 19:28 | Reagovat

aaaah ty mě vždycky tak .... zúchylníš :D :P ♥ úžasné a souhlásím s Ájou :D :P krása :)

4 Shun Oguri Shun Oguri | Web | 13. prosince 2010 v 19:58 | Reagovat

Woow užasný povídka...♥

5 Jenny Jenny | Web | 22. prosince 2010 v 12:11 | Reagovat

přídavek! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama