Love Game 19

8. července 2012 v 22:30 | Krevetka |  Love Game
Jelikož jsem za vysvědčení dostala noťase, očekávám větší aktivitu z mý strany (což tak úplně nedoufejte, páč má lenost je opravdu nepřekonatelná, ale aspoň se jí pokusi potlačit a jednou za čas něco napsat). Mno a co jiného sem hodit než LG (asi jedinou ještě jakš takš čtenou a aktivní). Mno snad vás to už neunudilo k smrti a budete dál trpět mé přidávání-nepřidávání článků... :)

Jak dlouho si myslí, že mě tu může držet? pomyslí si blonďáček a hodí nevraživý pohled na svého věznitele. Kvůli ty idiotský bouřce tady kysnem už třetí den a furt se nic neděje...
"O čem přemýšlíš?" podívá se Itachi na Naruta podezíravě.
"O tom, že jsi úplnej idiot. Nejsi ani schopnej poradit si s obyčejnou přeháňkou."
"Nestěžuj si, taky jsem tě tu mohl nechat a odejít sám. Důvod, proč jsme tady takhle dlouho jsi ty. Kdybych tě neměl s sebou, mohl už jsem dávno být v sídle."
"Takže za to vlastně můžu já?"
"Přesně to jsem chtěl říct." přikývne černovlásek a otočí se zpátky ke vchodu do jeskyně.
"Ale já se nudím!" vykřikne najednou blonďák pobouřeně.
Itachi se po něm překvapeně otočí. "ty se nudíš? Opravdu? A já si vždycky myslel, že zajatce to vždycky baví."
"nedělej si ze mě srandu!"
"ale ty mi nedáváš jinou možnost.... Nechápu co na tobě můj bratříček vidí..."
"J-jak o tom víš?" vyjekne Naruto.
"Jak? Sledoval jsem ho docela dlouho. Vím skoro o všem co můj bráška dělá."
"Skoro? Takže je tu něco o čem nic nevíš?"
"Neřekl bych nic. Jen ho momentálně nikde nemůžu najít. Jako kdyby zmizl z povrchu zemského..." snad neudělá žádnou blbost pomyslel si potom pro sebe.

Co jsem od toho čekal? No vážně? e tu akorát zima a tma. Ani nevím, kde přesně jsem. Ten stařec říkal, že chrám je hned za řekou Nasib. Žádnou řeku ale nevidím... Jak bych taky mohl, že? Je tu tma jak.... Huá! Dobře tu řeku jsem zrovna našel. Prostě jí jenom přejdu. Říkal, že tou řekou projdu bez problémů, pokud ještě nepřišel můj čas. Tak uvidíme, jestli není síla vědění stáří přeceňovaná. POmalu se brodím podivně hustou vodou. Konečně na druhém břehu! Takže můj čas ještě nenadešel? Ušklíbnu se. Jistě že ne. Ještě mám udělat pár věcí....
Přímo přede mnou se rýsuje zbořenina kdysi určitě krásné stavby - chrám. Aspoň, že jsou tady louče, pomyslím si a vydám se na cestu.
Vnitřek chrámu je překvapivě čistý. Jako by se tady zastavil čas těsně po nějaké katastrofě, která zapříčinila rozpa tohoto kdysi krásného místa. Chybí tu sutiny. Kdo by se asi tak obtěžoval uklízet? Nebo je to možná nějaké kouzlo, nějaký trik, který toto místo drží v pannenské čistotě...
"Člověk?" uslyším za sebou šepot. Někdo tam je... Nějaká postava?
"KDo jsi?"
"To bych se měl ptát já. Jsi na mém území. Tady nemáš co dělat. Ještě nejsi mrtví a nepatříč ani mezi strážce."
"Strážce?"
"KDo jsi, že jsi tak troufalý a vkročils na území Mrtvých Bohů?"
"Přišel jsem požádat o pomoc." pronesu, i když ne tak kurážně jak bych si původně přál.
"POmoc? Ty chceš pomoct?" směje se mi. "Od Bohů? Copak jsi tak naivní, že si myslíš, že nám stojíš za povšimnutí? My jsme Bohové!" rozkřikne se se smíchem neznámý.
"Mrtví Bohové určitě nemají nic moc co na práci. Neunavuje vás to tady? Celou věčnost strávit nic neděláním? Já bych vám mohl na oplátu nabídnout spoustu lidí...k pozření..." Ušklíbnu se a sleduju, jak se výraz nezámého pomalu mění v potutelný škleb.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája *SB* Ája *SB* | Web | 9. července 2012 v 16:32 | Reagovat

No vidíš, jak ti to jde! :D ...Já to přečetla jedním dechem! Teď si mi do hlavy nasadila brouka, jestli bude Sasuke s Narutem nebo s Itachim :D ...ale ti bohové mě dostali :D ...tam se chci někdy podívat, ale zase se vrátit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama