Kapitola 2

10. února 2013 v 17:47 | Krevetka |  Do temnoty srdce
Tak na tuhle (na mne obzvlášť dlouho kapitolu) jsem na sebe hrdá :D Něco tak dlouhýho jsem senad v celku ještě nidky nenapsala. Tak snad se vám bude líbit. A prosím o komentáře :)
A ještě... Tuhle kapču chci věnovat Áje, která mi udělala ouzlující, dokonalý design s miláčkem Rinem ^^


O několik kilometrů dál

Dlouhovlasá rudovláska seděla na pohovce a zaujatě hypnotizovala zeď naproti sobě. Hodiny zrovna odbíjely poledne, to však dívku z přemítání ani v nejmenším nevyrušilo.
"Jsem doma," cvakly dveře. Zelenooký kluk strčil hlavu do dveří a spatřil svojí spolubydlící opět v té pro ni typické póze. "Co jsi celej den dělala Laur?" Až při zaznění svého jména sebou dívka trhla a zmateně se zadívala na Michaela. "Takže se už zase učíš," zasmál se dívce.
"No, zkoušela jsem to. Ale nějak mi to nechce vlézt do hlavy." Zasmála se dívka a prohrábla si rukou dlouhé vlasy. "Co si mi přines?" prohlížela si svého spolubydlícího plná očekávání.
Michael se ušklíbnul, pozvedl levou ruku, ve které držel nákupní tašku a mírně s ní zatřásl. "Ingredience na tvou milovanou čínu," usmál se černovlásek, otočil se na patě a zamířil i s nákupem rovnou do kuchyně, následován hnědookou dívkou, která napjatě očekávala svou oblíbenou lahůdku.
"Jak bylo na přednášce?" zeptala se se zájmem Laura.
"Šlo to. Heleď, víš, jak se bude dneska večer otevírat ten nový klub?"
"No jasně. Prý to bude velká akce," přitakala Laura.
"A víš, no, nechtěla bys tam jít se mnou?" Podíval se chlapec na dívku, ale jakmile si navzájem pohlédli do očí, uhnul pohledem stranou, otočil se a začal připravovat oběd.
"Proč ne?" přitakala energeticky zrzka a sedla si na židli ke stolu.
Chlapec na chvíli ustal ve své činnosti a udiveně zíral na mrkev před sebou. Ona vážně řekla, že s ním půjde? Nakonec to nebylo zas tak obtížné, pomyslel si a pokračoval v započaté činnosti.

O osm hodin později v klubu Le Rika

"Áh, je to tu úžasný. Tolik lidí, takový akce prostě miluju!" rozplývala se Laura nad novým klubem, objednávajíc si dalšího panáka. Michael pozorně sledoval svou spolubydlící. Jestli to takhle půjde dál, tak jí bude muset domů nést. Zase.
"Kolikátýho panáka to zrovna piješ?"
Dívka se na chvíli zamyslela, svraštila obočí, a pak opilecky odpověděla: "Hm, tušim, že jich bylo už víc jak osmnáct, ale kdo by to počítal?" ušklíbla se.
"Jsme tu teprve dvacet minut," povytáhl obočí Michael.
Tentokrát se dívka zamračila na svého spolubydlícího: "Miku, uvolni se a taky se jednou za čas odreaguj! Cucáš tu jeden a ten samej drink už půl hodiny. Kopni to do sebe a dej si se mnou něco pořádnýho." Zasmála se a mávnutím ruky k sobě přivolala barmana: "Trojitou vodku s džusem bez džusu," podívala se na dno své skleničky, "dvakrát." Zazubila se na Michaela a vlípla mu pusu na tvář, který vykulil na Lauru své zelené oči a užuž otevíral pusu, že něco řekne, v tom však před nimi přistály dvě vodky, zrzka od něj odvrátila zrak, uchopila skleničku a čekala, až si s ní její spolubydlící připije. Toho přetržení očního kontaktu probralo z šoku a srazil svojí sklenku s tou Lauřinou. Ta vypila polovinu vodky a zadívala se toužebně na parket.
"Pojď tancovat," podívala se na černovláska s prosíkem, který si v duchu vyčítal, že měl takovej idiotskej nápad, vytáhnout Lauru někam ven. Mělo mu být hned jasné, že to dopadne jako vždycky - Laura se opije a on bude znuděně přihlížet, jak flirtuje s ostatníma.
"Víš, že netancuju," protáhl, to ho už ale Laura chytila za ruku a vedl směrem k parketu, kde se vprostředku zastavila, objala Michaela kolem krku a začala u něj smyslně tancovat. Po chvíli se mu přisála rty na krk, v pohybu však neustala. Černovlásek takovou iniciativu ze strany své spolubydlící opravdu nečekal, ale rozhodně jí nehodlal od sebe odtahovat, místo toho jí položil své ruce na kříž a tvář zabořil do jejích hustých vlasů.

Stejný klub, pohovka v odlehlejší části

Tmavovlasý muž seděl rozvalený na pohodlné pohovce, na sobě svojí obkročmo sedící partnerku. Tmavovlasá dívka mu zajela jednou rukou do havraních vlasů a druhou přejížděla po vypracovaném hrudníku. Přitom ho ještě stačila zahrnovat polibky všude tam, kde dosud bylo oblečení. Pomalu přejížděla jazykem po jeho krku a rukou přejížděla po pomalu se zvětšující bouli na partnerových kalhotách.
"Pojď ven, mám tam auto, pojedeme domů," zachraplal černovlásek s hladovým pohledem v černých očích. Dívka z něj jen neochotně slezla a rychle ho následovala do noci. Sotva však vyšli z klubu na světlo měsíce, chytil jí za ruku a přirazil ke zdi. Rea neotálela a omotala své dlouhé nohy okolo jeho pasu. Sasuke jí přejížděl dlouhými prsty po stehnu, pod lem černé mini sukýnky, až ke kalhotkám. Druhou rukou jí držel pod zadečkem, aby mu nespadla a rty přejížděl po jejím bělostném krku, zastavil se u pulzující tepny, místo olízl růžovým jazykem a skousl, až po krku steklo několik kapiček krve. Dívka šokovaně zalapala po dechu: "S-suke, co to d-ěláš?" zasténala. Černovlásek ji však nevnímal a krev z Reina krku slízal. Jakmile na jazyku pocítil chuť krve, vytřeštil oči, zarazil se v pohybu a mírně se od své dívky odtáhl. "P-proč jsi přestal?" zasténala Rea a upřela tázavý pohled na muže před sebou. "Omlouvám se," vzdychl Sasuke, pomalu postavil černovlasou dívku na zem a promnul si rukou oči. Rea mu však ruku chytila a odtáhla od obličeje, aby mu viděla do očí. "Pokud se ti to líbí, já s tím nemám problém," usmála se provokativně. "Jen jsem to nečekala, toť vše." Sasuke se k ní sklonil a vtiskl ji mezi rty letmý polibek. "Měli bychom jít domů," prohlásil nakonec unaveně a vydal se směrem k autu. Rea ho jen zaraženě následovala.

O dvacet minut později v Reině a Sasukeho bytě

"No tak Sasuke, to tě to tak vzalo, že si mě kousnul, že nepůjdeš ani spát?" zasmála se Rea. Sasuke ale její humor nesdílel a odvrátil od ní pohled.
"Omouvám se, to vyjednávání bylo vážně příšerný a měl jsem vážně těžkou cestu -" odmlčel se v půli věty a zadíval se někam do prázdna za Reu.
"A není ti nic?" optala se ho opatrně Rea. Začínala být z jeho chování dost nervózní.
"Ne, jsem v pohodě, jen se potřebuju jen na chvilku projít." Popadl z věšáku bundu, sebral z krabičky stojící na botníku klíče a zabouchl za sebou dveře.
Rea nemohla uvěřit vlastním očím: Co mu proboha je?

Sasuke vyběhl z domu a zamířil po téměř opuštěných ulicích směrem k parku. Tam to měl rád. Působilo to tam dojmem, že je někde daleko od města, dokonce i hluk aut mu tu připadal tišší. Zrovna procházel kolem lavičky, na které seděla roztřesená dívka a tiše plakala. Černovlásek se na chvíli zastavil a pozoroval blondýnku před sebou.
"Stalo se vám něco?"
Dívka sebou vyplašeně trhla, když uslyšela cizí hlas. "A-ano, n-nic mi není." zaštkala a pohlédl uslzenýma očima do těch černých studnic.
"Já jen, že teda v pořádku nevypadáte," pokrčil Sasuke rameny a posadil se vedle dívky. "Já jsem Sasuke." Představil se.
"J-já Elena." Odpověděla blondýnka teď už silnějším hlasem.
"A co tu vůbec dělá dívka jako ty, tak pozdě v noci sama?" zajímal se černovlásek.
"Můj kluk mi zrovna před chvíli oznámil, že se vyspal se svou bývalou přítelkyní a ona je teď těhotná, takže se k ní chce vrátit. A co tu děláš ty?" zadívala se na něj nevinně svýma modrýma očima.
"Potřebuju si v hlavě utřídit pár věcí, tak se procházím." Ani netušil, proč jí to tu vypráví, nahnul se k dívce před sebou a zadíval se jí hladově na krk.
"C-co?" vytřeštila dívka oči, nic jiného však říct ani udělat nestačila, protože jí chlapec zacpal pusu rukou a přitáhl si ji k sobě na klín. Hladově olízl kůži na krku, přesně tam, kde měla tepnu, a zakousl se. Ostré špičáky pronikly kůží jako máslem, takže mohl s chutí pít tu lahodnou tekutinu. Dívka se mu sice snažila vytrhnout, ale po pár minutách marného boje její tělo ochablo a Sasuke se tedy mohl nerušeně krmit. Ano, přesně tohle potřeboval. Když v jejím těle nezbyla téměř už žádná krev, olízl místo, kam zabořil své špičáky a kůže se jako zázrakem ihned zahojila. Poté zvedl dívku do náruče, vstal a opatrně, jakoby se měla co nevidět probudit a zaútočit na něj, ji položil zpátky na lavičku. Olízl si poslední kapičky rudé tekutiny ze rtů, otočil se a zamířil zpátky domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | Web | 10. února 2013 v 19:15 | Reagovat

Ach můj ty bože :D :D :D ...Ty jsi mi zněj vypěstovala upírka :D :D :D ...já to tučila, když byl tak divnej po tom kousnutí :D :D ...bylo to dokonalý *_* ...strašně, strašně, strašně moc se těším na další díl :D ...takže jen ať ti ta aktivita vydrží, jde ti to moooc dobře!

2 J.A., Miss Madness J.A., Miss Madness | Web | 14. února 2013 v 22:06 | Reagovat

Tak upíři, jo? O.o Těším se na další díl!

3 katka katka | 18. února 2013 v 20:24 | Reagovat

tak tohle bylo hustý :-) :-)

4 itasaku15 itasaku15 | Web | 23. února 2013 v 13:06 | Reagovat

pekne. Kedy dokončiš ostatne poviedky?

5 Kájinka Kájinka | 18. května 2013 v 20:49 | Reagovat

:) Tý jo, to mě baví! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama