Kapitola 21

19. května 2013 v 19:11 | Krevetka |  Love Game
Yes, yes, yes, it's here!! xDSasuke tedy uzavřel smlouvu s Katsuem. Jakmile ji uzavřeli, chrám změnil svou podobu - bylo to, jako kdyby se přesunuli o několik staletí (a možná i tisíciletí), protože stáli v chrámu, který vypadal jako nový - chrám měl vyřezávanou klenbu a stěny byly pomalované pestrobarevnými freskami, na nichž byli zobrazeni lidé, podivně pokroucení, vzhlížející ke krásnému muži, sedícímu na zlatém trůnu z lebek. Stěny chrámu byly podepřeny impozantními vyřezávanými pilíři, patrně ze zlata. Katsu chvíli pozoroval svého nového pána a po několika okamžicích se mu konečně zjevil.
Sasuke očekával, že padlý Bůh bude vypadat tak nějak ošuntěle, ale ne rozhodně takhle - stál před ním totiž vysoký pohledný muž. Jeho rudé oči orámované dlouhými řasami byly zpola překryty prameny dlouhých černých vlasů. Muž měl jemné rysy obličeje a plné smyslné rty. Jeho vypracované tělo halil dlouhý černý kabát, který však už nestačil na zakrytí hrudníku. Kolem krku se mu houpal dlouhý řetízek s křížem. Dolní část těla byla oděna do uplých černých kalhot, které byly přepásány kovovým opaskem a okovaných černých bot, které byly patrně poměrně těžké. Toho nejpodivnějšího si však Sasuke všiml až naposled - muži ze zad vyrůstala obrovská černá křídla.
"Jestli ses na mne už dostatečně vynadíval, tak můžeme jít. Před chvilkou jsi byl celej žhavej do zabíjení a pojídání duší," ušklíbl se.
"Kde to jsme?" zeptal se místo toho se zájmem černovlásek.
"Můj starý chrám. Takhle vypadal v dobách mé největší slávy - asi tak před 3000 lety. Tehdy mne lidé uctívali, klaněli se mi a zbožňovali mě. Na mojí počest postavili ve starém Egyptě tenhle chrám a zasvětili ho mně. Po mém pádu ho noví Bohové přenesli sem, aby se nenašli vyznavači starého náboženství. Postupem času se na mě zapomnělo. Jsem rád, že jsi přišel, i když musím uznat trochu překvapen, že jsou stále lidé, co o starém náboženství ví. Celkem jsem se tu nudil, takže menší povyražení mi jen prospěje," usmál se.
"A co ten kříž na krku, myslel jsem, že je to symbol křesťanství? A proč jsi vůbec padnul?"
"Trochu moc otázek, nemyslíš? To se mě vůbec nebojíš?" zjevil se muž přímo před Sasukem a hypnotizoval ho svým pronikavým pohledem.
"Nemůžeš mi nic udělat, dokud nesplníš svůj úkol," prohlásil neochvějně Sasuke. Katsu se rozesmál.
"Vážně mi společnost lidí chyběla. K tomu kříži. Říká se mu Ankh. Je to symbol života, ale i nesmrtelnosti. Udržel se ve starověkém Egyptě i po mém pádu, jak možná víš. A proč jsem padnul? Byl jsem svržen, protože jsem si lidské ženy a muže." Poodešel kousek od Sasukeho.
"Oblíbil?" zeptal se nechápavě černovlásek.
"Sex, zbožňuju sex." roztáhl rty v úsměvu a ukázal tak své rovné bílé zuby. "Půjdeme?"


"Itachi, co tu zase děláš?!" ozvala se od vchodu do jeskyně.
"Náš zajatec se nudí, musel jsem ho přece trochu zabavit ne?" pronesl černovlásek naprosto klidně s rukou zasunutou za blonďákovy kalhoty. Narutův obličej mezitím nabýval barvy, za kterou by se nemuselo stydět ani rajče.
"Tak toho nech, říkal jsem ti už několikrát, abys neojížděl každýho našeho zajatce." povzdechl si Kisame.
"Nemohl jsem odolat," olízl si muž smyslně rty. "Mimochodem, co ty tady děláš?"
"Pein mě poslal podívat se po tobě. Jestli náhodou nemáš nějaký problémy s naším malým kamarádem." sjel Kisame Naruta pohledem.
"Problémy? Žádný nebyly." pozvedl černovlásek obočí.
"Tak proč vám ta cesta trvá kurva tři dny?!"
"Pršelo. Nechtěl jsem si namočit vlasy."
Kisame chvíli zaraženě koukal na svého kolegu. "Takže naše lady si nechtěla namočit vlasy?!" zařval.
"Víš, jak dlouho potom trvá, než uschnou?"
"Kurva mně jsou tvoje vlasy u prdele, pohni svym našpulenym zadkem a dokonči tu podělanou misi!" naštval se muž a zmizel.
"Ten byl pěkně nepříjemnej," poznamenal Itachi. "Jako vždy, tak kde jsme to skončili?" upřel své oči na blonďáka, stále ležícího pod ním.
"Já nic nezačal, koukej mě pustit." vzpamatoval se Naruto.
"Nemáš náladu a hraní?" posmutněle pronesl Itachi. "Tak teda třeba jindy…" Nechal nedokončenou větu viset ve vzduchu a pomalu vytáhnul ruku ven ze zajatcových kalhot. "Zvedej se, jdeme."
Naruto sice neochotně vstal, ale všechno bylo lepší než sexuální zneužívání, pomyslel si.

Btw, omlouvám se za Kisameho... nevybíravou mluvu, ale nějak mi to tam sedělo :D
Doufám, že se bude líbit :) komentáře jako vždy potěší :) a urychlí další díl xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hakky Life Hakky Life | Web | 19. května 2013 v 19:23 | Reagovat

Dělám spoluadminů až moc :D Nemám na to vůbec čas.

2 Ája Ája | Web | 19. května 2013 v 19:31 | Reagovat

Ten bůh se mi zatraceně líbí :D :D ...a Itachi... tse na ošklivý blonďáky se nesahá! Fuj, to se nedělá :D :D

3 ToraRafu ToraRafu | Web | 20. května 2013 v 8:28 | Reagovat

No ne. A já si už říkala, co se s tebou stalo! :D Nevím, jestli ti to můžu psát sem, ale vím, že jsme byly někdy v dávné době SB, a tak se ptám, jestli to nechceš znovu oživit? :-)
Pak mi odepiš, jak ses rozhodla. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama